Bornova Beyaz Eşya Servisi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
beyazesyaservisiizmir

Bornova Beyaz Eşya Servisi


Günlük hayatımız içerisinde en çok kullandığımız cihazlar arasında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve kombi yer almaktadır. Bu elektronik cihazların arıza vermesi durumunda beyaz eşya servislerine başvurmanız kaçınılmaz olacaktır.

Günlük hayatımız içerisinde en çok kullandığımız cihazlar arasında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve kombi yer almaktadır. Bu elektronik cihazların arıza vermesi durumunda beyaz eşya servislerine başvurmanız kaçınılmaz olacaktır. Biz bu yazımızda Bornova’daki beyaz eşya servisleri hakkında daha doğrusu Bornova'daki en iyi hizmet alabileceğiniz beyaz eşya servisi hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

 Beyaz eşyalarımız yani buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, klima veya kombi olarak adlandırabileceğimiz beyaz eşyalarımız marka model ve versiyonlarına göre çok farklı arızalar gösterebilirler. Beyaz eşya servisleri ilk etapta hepimize korkutan fahiş fiyatlar istediği düşünülen servislerdir. Bu sebeple her zaman ilk çözümü kendimiz ararız. Kulaktan duyma arıza tamir yöntemleri ya da internet üzerinden marka-model araması yaparak bulabileceğimiz çözüm yollarını deneriz. Basit arızalarda bunlar belki işe yarayabilecektir. Fakat yine de cihazınızın uzun süreli kullanımının devam edebilmesi için uzman kişiler tarafından tamir edilmesi gerekmektedir. Bir buzdolabını düşündüğümüzde iç lambasının yanmıyor olması eğer lambanın patlamış olmasından kaynaklanıyorsa basit bir lamba değişimini işlemi için elbette servisi çağırmanız mantıklı olmayacaktır. Fakat lamba değişimine rağmen elektrik aksamı ile ilgili bir arıza söz konusu ise aydınlatma çalışmayacaktır ve bunu kendi kendinize çözümlemeye çalıştığınızda belki de cihazınız tamir edilebilecek bir haldeyken tamir edilemeyecek bir hale gelecektir. Özellikle günümüz teknolojisindeki beyaz eşyalarda bazı parçaların bizzat beyaz eşyanın kendisi kadar maliyet tutmasından dolayı değişimi bile gerekebilmektedir.

Beyaz eşya servisi İzmir olarak sizlere kaliteli güvenilir ve zamanında hizmet vermekteyiz. 0232 367 0609 numaralı telefondan bizimle iletişime geçip arızalanan cihazınız hakkında ön bilgi vermeniz ile başlayacak olan sağlıklı bir süreçten bahsediyoruz. Arıza uzman ekiplerimiz ve konusunda eğitimli çalışma arkadaşlarımız ile tespit edilecek ve size gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Arızanın giderilmesi hakkında yapılan bilgilendirme doğrultusunda onayınız dâhilinde tamir işlemini başlanacaktır. Tamir esnasında kullanılacak olan tüm yedek parçalar 1 yıl garantili olup işçiliğimizin garantisi ömürlüktür. İzmir ve tüm ilçelerine sağladığımız beyaz eşya servisinde aynı hassasiyet kalite ve güvenilirlik anlayışı ile çalışmaktayız. Uzun ömürlü olarak aldığınız beyaz eşyalarınızın sizinle beraber daha uzun süre kalması için 7/24 desteğimizi sağlayacağız.

 

0552 479 23 35