Buca Beyaz Eşya Servisi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
636202456353793993 GettyImages 525730128

Buca Beyaz Eşya Servisi


İzmir'in güneydoğusunda yer alan şirin ilçemiz Buca'da yaşıyor ve beyaz eşya servisi arıyorsanız güvenilir ve kaliteli işçiliğiyle beyaz eşya servisi İzmir ile sizleri tanıştırmak isterim.

İzmir'in güneydoğusunda yer alan şirin ilçemiz Buca'da yaşıyor ve beyaz eşya servisiarıyorsanız güvenilir ve kaliteli işçiliğiyle beyaz eşya servisi İzmir ile sizleri tanıştırmak isterim.

Beyaz eşya denince akla öncelikle büyük parçalar gelir.  Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar hayatımıza gireli yüzyılı aşkın sene olmuştur. Gelişen teknolojiyle beraber parmağımızı oynatarak çalışabilen bir hal almıştır ve elbette bu durum beraberinde artan arızalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Merdaneli çamaşır makinalarının hatırlayanlar bilecektir. ‘üst teknoloji’ olarak adlandırılan modelleri suyu kendi ısıtan basit düzen bir ısıtıcı sistemi ve çark sistemi gibi dönen 2 ya da 3 merdane düzeneğinden  oluşmaktaydı. Böyle bir makinedeki en ekstrem arıza ısıtma sisteminin bozulması ya da merdanenin çalışmaması olmaktaydı. Günümüz çamaşır makinalarını düşündüğümüzde ise karşımıza mühendislik bilgisi gerektiren konular çıkmaktadır. Kilosuna göre deterjanını kendi ayarlayabilen, led ışıklı göstergeleri olan, evden çıkarken zaman ayarını yapıp eve geldiğimizde yıkamayı bitiren ve daha birçok teknolojik yenilik ile karşımızda duran çamaşır makinaları vardır. İşte bu teknoloji beraberinde elektronik aksam bundan dolayı çok geniş açılı arızaları getirmektedir.

Beyaz eşya servisi İzmir olarak teknolojinin geldiği en son noktadaki tüm beyaz eşyalarınızın marka ve model ayrımı olmaksızın kaliteli yedek parçaları ile uzman personel işbirliği içerisinde arızalarının giderilmesi işini yapıyoruz. Günümüzün en değerli şeyi olan zamanı kazanmanız için hızlı ve kesin sonuçlarla arıza tespitini yapıp çözüm yolları ile karşınıza çıkıyoruz.  İzmir merkez başta olmak üzere tüm ilçelerine sağladığımız beyaz eşya servisi servisimiz ile kalite ve güveni en hızlı ve en uygun şekilde sizlere sunuyoruz. 0232 426 06 04numaradan bize hızlı bir şekilde ulaşarak Buca beyaz eşya servisi ara yaşınızı sonlandırabilirsiniz. Belirttiğiniz arıza hakkında konusunda uzman ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde sizlere destek olacaklardır. 7/24 ulaşabileceğiniz numaralarımızdan bizlerle iletişime geçmeniz halinde beyaz eşya mısın markası ve modeli ne olursa olsun ilk olarak arıza tespiti arkasından sizin bilgilendirilmeli bilgilendirmeniz doğrultusunda yapılacak işlemler sizin izniniz dâhilinde başlayacaktır. Kullandığımız tüm yedek parçalar garantili olup işçilerimiz tartışmasızdır.

 

0552 479 23 35