Bulaşık Makinası Tamiri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

bulaşık makinası

Bulaşık Makinası Tamiri


Kadınların evlerde ya da iş yerlerinde vazgeçilmezi olan bulaşık makinaları arıza durumlarının hızlıca giderilmesi çok önemlidir. Bulaşık makinalarının tamiri konusunda uzman bir ekip ile garantili parça ile çalışan firmaları seçme konusunda hassasiyet göstermelisiniz.

Kadınların evlerde ya da iş yerlerinde vazgeçilmezi olanbulaşık makinaları arıza durumlarının hızlıca giderilmesi çok önemlidir. Bulaşık makinalarının tamiri konusunda uzman bir ekip ile garantili parça ile çalışan firmaları seçme konusunda hassasiyet göstermelisiniz.

Bulaşık makinaları zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak da farklı arızalar ortaya çıkabilmektedir. Diğer beyaz eşyalara nazaran bulaşık makinaları elektronik arızaları daha az göstermektedir. Bulaşık makinası arızalarının başlıcaları;

§  Bulaşık makinam çalışıyor ama program ilerlemiyor.

§  Bulaşık makinam suyu düzgün boşaltmıyor.

§  Bulaşık makinam devamlı su alıyor.

§  Bulaşık makinam bulaşıkları kirli çıkarıyor.

§  Bulaşık makinam camları çiziyor.

§  Bulaşıklar kurulanmıyor.

§  Bulaşık makinam gürültülü çalışıyor. Şeklindedir.

Bulaşık makinasında dış yüzeyinin temizliği, yan duvarlarının temizliği, filtrelerinin temizliği ve bakımlarının periyodik olarak yaptırılması durumlarında arızaların oluşması ihtimalinin önüne geçilmektedir. Bu tedbirlere rağmen yine de bir arıza oluşması durumunda bir beyaz eşya tamircisine başvurmanız gerekecektir.

Genellikle beyaz eşyaların arıza durumlarında kendi çözümlerimizin üreterek ya da etrafın tecrübesinden yararlanarak bir sonuca ulaşılmaya çalışılır. Fakat elektronik aksam ile alakalı bir arıza durumunda bu sadece zaman kaybı olacaktır. Parçayı uygun maliyet ile sizin almanız durumunda montajını yapıp bulaşık makinanızı çalıştırsanız dahi, arızanın yenilenmesi durumunda herhangi bir garanti kapsamında olmadığı için aynı maliyete tekrar katlanmak durumunda kalacaksınız.

İşte tüm bu ek masrafların önüne geçmek ve garantili, güvenilir hizmet almak için beyaz eşya tamircilerinden ve yetkili servislerden yararlanmak sizin için çok daha doğru bir hamle olacaktır. Beyaz eşya İzmirfirması olarak tüm beyaz eşyalarınızın markası ve modeli fark etmeksizin hızlı ve garantili sonuçlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Uzman ekip ve profesyonel işçilik ile garantili yedek parça hizmetlerinin tamamını bulabileceğiniz Beyaz eşya İzmir, beyaz eşyalarınızın hepsinin tamir ve bakımlarının yapılacağı en emin el olarak sizlerin her daim yanında olacaktır. Uzun ömür garantisi ile aldığınız beyaz eşyalarınızın kullanıcı hatası ya da teknik hata, arıza durum ve sebebi ne olursa olsun sizlere kesin çözümler üreteceğimizden emin olabilirsiniz. 

0552 479 23 35