Çamaşır Makinası Tamiri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

çamaşır makinası tamiri

Çamaşır Makinası Tamiri


Evlerimizin vazgeçilmezi olan çamaşır makinalarımız zaman içerisinde farklı arızalar gösterebilmektedir. Özellikle uzun zamandır kullanılan çamaşır makinalarında görülen arızaların tamiri konusu daha işçilikli ve daha fazla maliyetli olabilmektedir.

Evlerimizin vazgeçilmezi olan çamaşır makinalarımız zaman içerisinde farklı arızalar gösterebilmektedir. Özellikle uzun zamandır kullanılan çamaşır makinalarında görülen arızaların tamiri konusu daha işçilikli ve daha fazla maliyetli olabilmektedir. Bunun sebebi eski model çamaşır makinalarındaki parçaların zor bulunuyor olması ya da ustaların eski modeller konusunda yetersiz olması olabilir.

Çamaşır makinası tamiri denildiği zaman aklımıza yüzlerce ihtimal gelebilir. Genel olarak çamaşır makinası arızlarında gördüklerimiz arasında neler olduğuna bir bakalım.

§  Çamaşır Makinam su almıyor.

§  Çamaşır makinamın kazanı dönmüyor.

§  Çamaşır makinam sıkma yapmıyor.

§  Çamaşır makine su akıtıyor.

§  Çamaşır makinamın kapısı kilitlenmiyor.

§  Çamaşır makinam çok sesli çalışıyor.

§  Çamaşır makinama dokunduğumda elektrik çarpıyor.

§  Çamaşır makinam bir programda takılıyor.

§  Çamaşır makinam yumuşatıcı almıyor.

§  Çamaşır makinam sigorta attırıyor.

Bu ve bunun benzeri birçok arıza ile karşılaşmanız pek mümkündür.  Bu gibi durumlarda ilk etapta aklımıza bir beyaz eşya tamircisine başvurmanın maiyeti karşısında yapabileceklerimizi düşünmek gelecektir. Ve büyük çoğunlukla bu etap tamirciyi çağırmakla sonuçlanacak durumlardır.

Elektronik cihazların dilini bilen kişiler cihazınızın daha uzun süreli kullanılmasını sağlayacaktır. Cihazınızın markası ve modeli başta olmak üzere yapılacak olanlar arızanın tespiti ile başlayacaktır. Marka ve model ile birlikte arızanın tespiti sonrası seyredilecek aşamalar beyaz eşya tamircisinin profesyonelliği ile aynı orantıda seyir edecektir.

İşinde uzman, profesyonelliği ile hızlı teşhisler koyabilen, güvenilir sonuçları ile önce sizin sonra da çamaşır makinalarınız başta olmak üzere tüm elektronik cihazlarınızın tamiri konusunda her daim yanınızda olanBeyaz eşya İzmir farkını aldığınız memnuniyet ile gösterecektir. İzmir beyaz eşya tamiri konusunda uzman ekibi ile en kısa sürede arızaların giderilmesi hizmetini vermekteyiz. Sizin için aciliyeti olan elektronik eşyalarınızın tamiri konusunda yerinde ve zamanında kaliteli hizmet anlayışı ile çalışıyor olmanın olumlu sonuçlarını alıyoruz. Vestel Çamaşır makinası, Beko Çamaşır makinası, Arçelik Çamaşır makinası, Samsung Çamaşır makinası, Bosch Çamaşır makinası kısacası markası ne olursa olsun çamaşır makinalarınızın tamiri için güvenebileceğiniz en doğru adres Beyaz Eşya İzmir olacaktır.

0552 479 23 35