Kombi Tamiri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

kombi

Kombi Tamiri


Özellikle kış ayları için en büyük yardımcımız olan kombilerimiz düzgün ve verimli çalışabilmesi için yılda bir kez bakımlarının yapılmış olmaları gereken beyaz eşyalarımız arasındadır.

Özellikle kış ayları için en büyük yardımcımız olan kombilerimiz düzgün ve verimli çalışabilmesi için yılda bir kez bakımlarının yapılmış olmaları gereken beyaz eşyalarımız arasındadır. Periyodik bakımlarının dışında temizliklerinin, arıza kontrolünün yapılması ani oluşabilecek arızalar önüne geçebilmek anlamında faydalı olacaktır. Peteklerin tıkanması ya da gaz kaçağının olması gibi durumlar arıza vermeden de ortaya çıkabilecek durumlardır.

Böyle durumlarda ne yapılmalı?

Kombi diğer beyaz eşyalara göre kendi kendimize tamirini yapmamızın riskli olabileceği beyaz eşyamızdandır. Durum böyle olunca yetkili servis ya da konusunda uzman kombi tamiri yapan firmalardan destek almanız kaçınılmaz olacaktır. Kombi arıza tespiti yapılmadan önce kombileriniz için gerekli testlerin yapılması için donanımlı firmaları tercih etmeniz gerekecektir. Bu testler sayesinde kombilerinizle görünmeyen problemleri de önceden tespit ederek verimli şekilde ısınma işleminiz sağlanmış olacaktır. İzmir merkez başta olmak üzere tüm ilçelere sağladığımız beyaz eşya tamiri hizmeti ile beyaz eşya İzmir firması olarak sizlere 7/24 destek sağlamaktayız. Kombileriniz için bakım, onarım, arıza tespiti, montaj, yedek parça ve aksesuar gibi tüm hizmetleri beyaz eşya İzmir firmasından güvenilir şekilde edinebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızı teslim edeceğiniz tamir firmalarının kalite ilgili sertifika belgeleri ve yetki belgeleri olduğundan emin olmalısınız. Beyaz eşya İzmir firmasının tüm personelleri alanında uzman kişilerden ve kombi teknolojileri alanında tam donanımlı bilgiye sahip kişilerden oluşmaktadır. Uzman ekip arkadaşlarımız kombinin tüm çeşitleri ve iç donanımları alanında gerekli eğitimleri almış kişilerdir.

Kombilerinizi nasıl kullanmamız gerektiğini bilmezseniz ve onların daha verimli bir şekilde daha az fatura ile çalışmasına sebep olmazsanız sonuçlar hem yenilenen arızalar hem de faturalar olarak size tekrar geri dönecektir. Kombilerinizin kullanım kuralları hakkında ve daha verimli çalışması hakkında detaylı bilgiye beyaz eşya İzmir firmasından kolaylıkla edinebilirsiniz. Kombi arızalarının çoğunun sebebi yanlış kullanımdan kaynaklanmaktadır kullanılmadığı zamanlarda kombiyi kapatmak geceleri kombiyi kapatıp sabahları açmak aşırı sıcaklara olduğunu düşünerek kombinin derecesini düşürmek gibi yanlış kullanım ve boş duyumlarla hareket etmeniz durumunda zorunlu olarak tamir hizmeti almak zorunda kalabilirsiniz.

 

0552 479 23 35