Urla Beyaz Eşya Servisi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
dish install 1000x680 2

Urla Beyaz Eşya Servisi


Urla beyaz eşya servisi arayışınızda olduğunuzu duyduk ve acil müdahale edelim istedik. Önümüze gelen her beyaz eşya servisini arayarak evinize çağırma konusunda tereddütleriniz olduğunu da fark ettik

Urla beyaz eşya servisi arayışınızda olduğunuzu duyduk ve acil müdahale edelim istedik. Önümüze gelen her beyaz eşya servisini arayarak evinize çağırma konusunda tereddütleriniz olduğunu da fark ettik. İşte bu yüzden şimdi size kalite, güven ve hız anlamında kazandıracak, işinde uzman beyaz eşya servisi olan beyaz eşya İzmir firmasını tanıtacağız.

Beyaz eşya İzmir firması olarak beyaz eşyalarınızın marka, model ve versiyonu ne olursa olsun yerinde ve anında hizmet sunmaktayız. Sizlere çok klişe bir cümle gibi gelen bu tanımın hemen arkasından bir çamaşır makinesinin bile yüzlerce çeşidi olduğunu hatırlatmak isteriz. Yani bu da demek oluyor ki buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima gibi beyaz eşyaların her birinin sadece 100'er tane alternatifi bile olsa çok sayıda bilgi ve donanım gerektirecek bir uzmanlık alanından bahsediyoruz.  Yapılan bazı incelemelere göre beyaz eşyaların yarı ömürleri sona ermeden başarısız oldukları ve bozuldukları tespit edilmiştir. Bu tespitten yola çıkarak asgari 10 yıl kullanmak üzere aldığınız cihazları en en en iyi ihtimalle 2 ya da 3 sene içerisinde herhangi bir sebepten dolayı arızaya maruz kalacağını biliyor olmalısınız. İşte durum böyle olunca konumuz beyaz eşya servisi olmaktadır. Beyaz eşyaların arızaları basit halledilebilir arızalar ve zor arızalar olarak aslında kendi içlerinde ikiye ayrılmaktadır.

0555 566 23 35numaralı telefondan ulaşacağınız arkadaşlarımız ilk etapta telefonda beyaz eşyanızın marka model ve sizin tespit ettiğiniz arızası üzerinden yola çıkarak sizlere telefon desteği sağlayacaklardır. Telefon üzerinden bilgilendirme doğrultusunda giderilemeyecek bir arızadan bahsediliyorsa yerinde tespit için cihazın yanına gelinecektir. Uzman ekip arkadaşlarımız yerinde yaptıkları arıza tespiti sonucu sizi bilgilendirecek ve bu bilgilendirme doğrultusunda arızanın giderilebilmesi için gerekli olan yedek parça ve işçilikten size bahsedilecektir. Yapılacak iş süresi ve maliyeti size anlatıldıktan sonra onayınız halinde işe hızlı bir şekilde başlanacaktır. Yerinde yapılabilecek bir tamir işlemi söz konusu ise evinizde ya da işyerinizde sizlere hizmet verilecektir. Uzun sürebilecek ya da yedek parça beklenmesi gereken bir arıza durumu söz konusu ise cihazınız alınarak servisimize götürülecektir.

 

0552 479 23 35